Transport
Oferujemy transport zwłok zarówno na terenie kraju jak i za granicą. W przypadku przewozów zagranicznych pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności z tym związanych.
Do dyspozycji są dwa samochody specjalnie przystosowane do przewozu osób zmarłych. Obydwa karawany oznakowane są w sposób bardzo estetyczny.
oprawa muzyczna pogrzebów Kłodzko i Polanica zdrój
Oprawa muzyczna
Na Państwa życzenie istnieje możliwość zorganizowania oprawy muzycznej.
Profesjonalny trębacz podczas ceremonii pochówku zagra „Barkę”, „Ciszę”, „Ave Maria” lub inną wybraną przez Państwa melodię.
zdjęcia nagrobne Kłodzko i Polanica Zdrój
Zdjęcia nagrobne
Istnieje możliwość zamówienia zdjęcia nagrobnego w postaci fotoceramiki, które są corazczęściej spotykane na nagrobkach. Zdjęcia takie mogą być czarno-białe, kolorowe lub w coraz bardziej popularnym odcieniu sepii.
Ekshumacja
Zakład Pogrzebowy „Concordia” zdobył prawie trzydziestoletnie doświadczenie w przeprowadzaniu ekshumacji. Kompleksowo pomagamy w zorganizowaniu ekshumacji oraz transporcie szczątków ludzkich.
Ekshumacja zwłok może być przeprowadzana jedynie w porze zimowej, od 16 października do 15 kwietnia. W celu przeprowadzenia ekshumacji konieczne jest powiadomienie i zgoda zarówno zarządcy cmentarza na którym obecnie znajdują się szczątki, jak i zarządcy cmentarza na który szczątki te zostaną przeniesione. Ponadto, konieczna jest zgoda Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego.
Kremacja / spopielenie
Zakład Pogrzebowy „Concordia” wykonuje zarówno pochówki w sposób tradycyjny jak i poprzez spopielenie zwłok z uwzględnieniem wszelkich formalności z tym związanych.